Gimes Lajos (1886 – 1945)
Interiér, signováno vpravo dole Gimes L., olej/karton, 59 x 49 cm, poškozený rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Gimes Lajos (1886 – 1945)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |